Szukasz urokliwego miejsca do zamieszkania? Firma Golbud zaprasza do zapoznania się z inwestycją realizowaną na osiedlu Zdrojowym w Golczewie. Na czterech kondygnacjach zaprojektowano tam 16 mieszkań dwu i trzy pokojowych, a także windę cichobieżną. Do każdego mieszkania przynależeć będzie miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.

Mieszkania oferowane przez firmę Golbud mają od 49 do nawet 78 metrów powierzchni. Cena za metr kwadratowy wynosi 3500 złotych brutto. Deweloper podkreśla, że wciąż istnieje możliwość alternatywnego połączenia dwóch mieszkań. Przy rezerwacji do września 2018 roku obowiązuje cena promocyjna 3390 zł/m2.

Oferujemy Profesjonalne doradztwo kredytowe, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją techniczną (układem mieszkań), prospektem informacyjnym, a także dostępnością pozostałych mieszkań. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 500333025 w celu umówienia się na spotkanie – mówi przedstawiciel firmy Golbud.

Budynek ma zostać oddany do użytku we wrześniu 2019 roku.