Kamieński Dom Kultury zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do zapisów na zajęcia GRAFIKA WARSZTATOWA z Panem Leszkiem Królem. Na zajęciach nauczycie się przygotowywać matryce graficzne (w drewnie, gipsie czy linoleum) do wielokrotnego odbijania grafiki na papierze, nauczycie się obsługiwać prasę graficzną, malować na szkle i wiele innych ciekawych rzeczy.

GRAFIKA WARSZTATOWA

Na zajęciach nauczycie się przygotowywać matryce graficzne (w drewnie, gipsie czy linoleum) do wielokrotnego odbijania grafiki na papierze, nauczycie się obsługiwać prasę graficzną, malować na szkle i wiele innych ciekawych rzeczy… Zajęcia są również odpowiednie dla osób, które przygotowują się do szkół artystycznych, średnich i wyższych. Pan Leszek podchodzi indywidualnie do każdego i zadeklarował przygotowywać swoich uczniów do egzaminów wstępnych.

Zajęcia prowadzi Pan Leszczek Król.

Zajęcia będą odbywać się w czwartki od godziny 16:00.
Cena zajęć to 40 zł za 1 zajęcia (czyli 160 zł/ 4 zajęcia w miesiącu).
.
Spotkania prowadzone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

CERAMIKA

Na zajęciach poznajemy różne techniki formowania gliny. Wypalamy prace w piecu, szkliwimy je, nadajemy im kolor i ponownie wypalamy. Mamy kontakt z gliną, odprężamy się, mamy satysfakcję z tego co wyjdzie spod naszej ręki. Gotowe prace można zabrać ze sobą i korzystać ze swoich kubeczków, doniczek, podziwiać ceramiczne wyroby u siebie w domu !

Zajęcia prowadzi Pani Nadia Świerczyna.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki od godziny 16:00.
Cena zajęć to 30 zł za 1 zajęcia (czyli 120 zł/ 4 zajęcia w miesiącu).
Z uwagi na wzrost kosztów materiałów oraz wynajęcia sali cena zajęć, od Nowego Roku, może ulec zmianie.

Spotkania prowadzone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

KADEK