Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali mieszkańca Sulikowa. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, działania śledczych mają mieć związek z zaginięciem 18 – letniej mieszkanki Świńca. Magdalena Magdowska wyszła z domu w poniedziałek rano i do dziś nie wróciła. 

Od kilku dni trwają intensywne poszukiwania zaginionej. Zaangażowano w nie strażaków oraz funkcjonariuszy – niestety bezskutecznie. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, śledczy w ramach prowadzonych czynności dokonali zatrzymania mieszkańca Sulikowa. Magdalena Magdowska wyszła z domu w poniedziałek rano. Śledczy nie wykluczają różnych scenariuszy – w tym także uprowadzenia młodej kobiety.

Zaginiona ma 18 lat, ok. 165 cm wzrostu, jest szczupła, ma zielone oczy, krótkie ciemne włosy oraz wytatuowanego motyla na nadgarstku. Jeżeli ktoś widział Magdalenę Magdowską lub ma informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim pod nr tel. 47 783 45 11 lub nr alarmowym 112