Stowarzyszenie Zaginieni, prosi o pomoc każdego, kto mógłby pomóc w poszukiwaniach Zdzisława Zająca. Mężczyzna miał znajdować się w Dziwnowie. Pan Zdzisław przeszedł tracheotomię krtani, zazwyczaj komunikuje się pismem.

Pan Zdzisław Zając od dwóch dni przed zaginięciem przebywał w ośrodku w Łagiewnikach. W sobotę 17 września 2022 roku opuścił miejsce pobytu. Kamery uchwyciły go w Resku, kierującego się w stronę miejscowości Płoty. Około godziny 22:00 tego samego dnia w miejscowości Prusim został zatrzymany przez policję. Poinformował funkcjonariuszy, że idzie do córki w Dziwnowie. Od tamtej pory nie skontaktował się z bliskimi, a miejsce jego pobytu jest nieznane. Zaginiony ma przy sobie tylko dowód osobisty. Pan Zdzisław przeszedł tracheotomię krtani, zazwyczaj komunikuje się pismem.

Rysopis:
📍wzrost: około 160-165 cm;
📍budowa ciała: szczupła;
📍oczy: zielone;
📍znaki szczególne: chwiejny krok, blizna pooperacyjna na brzuchu.
W chwili zaginięcia ubrany był w ciemne buty sportowe, jeansy, bluzę. Miał ze sobą jasną kurtkę.
Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim pod numerem telefonu: 47 783 45 11 lub numerem alarmowym 112.