Z lotniska w Goleniowie będzie można rano polecieć do Warszawy i wrócić wieczorem. To nowe połączenie LOT ze stolicą, które rusza już od 27 maja. Loty mają odbywać się trzy razy w tygodniu, a później liczba ta ma być zwiększona do czterech. Dodatkowe rejsy umożliwią pasażerom ze Szczecina wygodne przesiadki na większość porannych i wieczornych rejsów do kluczowych miast w Europie Zachodniej.

Rejs LO3937 będzie startował z Warszawy codziennie o godzinie 22:55 by wylądować w Szczecinie o 00:05. Nowe połączenie ze Szczecina – rejs LO3938 – wystartuje codziennie o 5:45 by wylądować w Warszawie o 6:50. Dzięki takiemu rozkładowi podróżujący ze Szczecina będą mogli odbyć jednodniową podróż, bez konieczności nocowania, zarówno do Warszawy jak i kilkudziesięciu innych miast w Europie. To duże ułatwienie zwłaszcza dla podróżujących biznesmanów.

Bilety na nowe połączenie LOT-u między Szczecinem a Warszawą są już dostępne w sprzedaży we wszystkich kanałach, między innymi na stronie lot.com, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel i u agentów.