Kandydatem z powiatu jest zawodnik Klubu Biegacza Kamień Pomorski – Arkadiusz Borysiuk, który reprezentuje miasto i gminę Kamień Pomorski w imprezach biegowych w Polsce i za granicą. Mimo obowiązków służbowych i rodzinnych bierze udział w wielu imprezach i odnosi liczne sukcesy potwierdzone zdobytymi medalami i pucharami.

W roku 2018 zajął min. 6 miejsce Open w Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego na dystansie 10 km, 10 miejsce Open podczas półmaratonu Nocna Ściema w Koszalinie z czasem 1:20 h oraz wiele innych znakomitych wyników.  Posiada bardzo ambitne plany biegowe na przyszły rok 2019. Wspieramy go w jego pasji i prosimy o oddawanie głosów w plebiscycie sportowca roku w powiecie i gminie Kamień Pomorski.

Głosować można poprzez stronę — KLIKNIJ TUTAJ — klikając zakładkę Sportowiec roku – mężczyźni następnie wybierając z listy powiat kamieński i sportowca oraz za pomocą SMS. W przypadku głosowania za pomocą SMS dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując prefiks.numer kandydata, np. ABC.1

Plebiscyt jest prowadzony w dwóch etapach: Pierwszy, powiatowy etap Plebiscytu będzie trwać od dnia 28.11.2018 r. od godz. 12:00:01 do dnia 21.12.2018 r. do godz. 22:59:59. Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu awansują do regionalnego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. START głosowania w drugim etapie regionalnym w piątek, 28 grudnia ZAKOŃCZENIE głosowania w etapie regionalnym nastąpi w poniedziałek, 7 stycznia 2019 r. o godz. 23.

Klub Biegacza zachęca do głosowania!