W środę (5.12) w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się szkolny apel, podczas którego Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podziękował za współpracę pani Zdzisławie Biernackiej i wyróżnił golczewskich uczniów.

Pani Zdzisława Biernacka pracowała w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie 31 lat ucząc języka polskiego. W tym czasie wielokrotnie współpracowała z samorządem Gminy Golczewo.

Podczas apelu Burmistrz Zieliński podziękował pani Zdzisławie za pomoc przy organizacji gminnych wydarzeń i społeczne zaangażowanie. Listy gratulacyjne wręczono również uczniom miejscowej szkoły za ostatnie edukacyjne sukcesy.

Wyróżnienia otrzymali:
Julian Zieliński uczeń kl. VIII B SP w Golczewie za I miejsce w międzyszkolnym konkursie historycznym „Droga do Niepodległości” oraz za kwalifikacje do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych z siedmiu przedmiotów (historia, geografia, WOS, biologia, chemia, j. niemiecki, fizyka).

Agata Wyka uczennicy kl. VIII A SP w Golczewie za kwalifikacje do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych z pięciu przedmiotów (matematyka, chemia, geografia, biologia, j. polski).

Tomasz Opowicz uczeń kl. III A Gimnazjum w Golczewie za kwalifikacje do etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych z pięciu przedmiotów (WOS, biologia, fizyka, j. polski, j. angielski).

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom sukcesów i życzmy dalszej wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Pani Zdzisławie Biernackiej składamy gorące podziękowania za współpracę i życzmy wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia.