Z delegacji do Ustronia Morskiego, kamieńska ekipa powróciła z jednym punktem. Emocje po tym meczu już opadły, a cała koncentracja skierowana została na najbliższy mecz ligowy. W sobotę, do Kamienia Pomorskiego zawita Pomorzanin Sławoborze.

Ekipa prowadzona przez Jarosława Króla do tej pory zgromadziła dziesięć punktów i zajmuje dwunastą lokatę w tabeli #OZZPN. Patrząc na dotychczasowe wyniki Pomorzanina, można wysnuć tezę, że ta drużyna lepiej czuje się na wyjazdach, gdzie ugrała do tej pory sześć punktów(w meczach domowych- cztery). Natomiast ich bilans bramek pokazuje, że grając w delegacji strzelają niewiele więcej niż na własnym boisku, a przy tym tracą zdecydowanie więcej bramek.  W poprzedniej kolejce Pomorzanin poległ w Kołobrzegu, gdzie rozprawiły się z nim rezerwy Kotwicy Kołobrzeg. Wynik 18: 2 poszedł w świat, a sportowa złość na pewno będzie widoczna w meczu przeciwko Gryfowi.

Niebiesko-biało-czerwoni po rollercoasterze w Ustroniu Morskim na pewno będą chcieli wrócić do wygrywania. Choć w poprzedniej kolejce przedłużyli passę meczów bez porażki, to jednak wszyscy byliby o wiele bardziej zadowoleni gdyby była to seria zwycięstw. W poprzedniej kolejce mieliśmy kilka ciekawych rozstrzygnięć, dzięki którym w czubie tabeli zrobił się ogromny ścisk. Do meczu z Pomorzaninem, kamieński „Gryf” będzie przystępował, jako v-ce lider, który wciąż ma zaległy mecz do rozegrania. Aby zachować swoją pozycję w tabeli trzeba wyjść na boisko i wykonać swoje zadanie najlepiej jak się da. 

Mamy nadzieję, że w osiągnięciu tego celu, jakim bez wątpienia jest zwycięstwo, pomogą kibice. Liczymy, że w sobotę w sporej liczbie zasiądziecie na trybunach stadionu miejskiego. Każdy z obecnych stanie przed szansą udziału w konkursie w przerwie meczu i wygrania gadżetów od naszego partnera –Radia Szczecin. 

Weź rodzinę, znajomych i widzimy się w sobotę przy Wolińskiej 9!