Oferują zakup kwiatów i zniczy, które zostaną ułożone na grobie. Uporządkują grób, usuną stare wieńce, czy wypalone znicze. Wolińskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z nową ofertą skierowaną do Mieszkańców.

Spółka oferuje m.in. sprzątanie grobów. I tak za wysprzątanie grobu (grób pojedynczy) zapłacimy 100 zł, podwójny 120 złotych natomiast grobowiec to koszt 150 złotych. W ramach usługi możecie liczyć na usunięcie wypalonych zniczy, zwiędniętych kwiatów czy omiecenie nagrobka.  W sezonie zimowym spółka odśnieży także pomnik.

Wysprzątanie grobu z myciem to koszt 130 złotych (grób pojedynczy). W przypadku podwójnego to 150 złotych, natomiast grobowiec to koszt 180 złotych. W ramach ceny oprócz usunięcia wypalonych zniczy, kwiatów i obmiatania nagrobka przewidziano jego mycie odpowiednimi środkami chemicznymi oraz porządkowanie terenu.

Sprzątanie po uroczystościach pogrzebowych to koszt 110 złotych. W ramach ceny spółka usunie zwiędłe kwiaty i stare wieńce oraz wypalone znicze. Porządkowanie po uroczystościach z okazji dnia Wszystkich Świętych to koszt 90 zł. Złożenie zniczy i kwiatów to kosztów 70 złotych. W ramach usługi spółka zakupi kwiaty i znicze, które zostaną ułożone na grobie.

Po dokonaniu każdej usługi otrzymują Państwo dokumentację fotograficzną. Cena usługi nie obejmuje kosztu samych kwiatów i zniczy. Więcej informacji uzyskacie Państwo telefonicznie 504420696