Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie zakończyło 10-cio miesięczny cykl warsztatów produkcji naturalnych kosmetyków, dzięki któremu uczestnicy zdobyli nowe umiejętności. Opracowane zostały receptury  na podstawie, których powstały kremy, maści, toniki i mydełka a ich skład oparty został na naturalnych składnikach pozyskanych z terenu Wyspy Wolin. Projekt realizowany został w ramach programu operacyjnego Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Organizatorzy serdecznie dziękują instruktorkom i uczestnikom warsztatów za aktywny udział w zajęciach i zapraszają do udziału w drugiej edycji warsztatów Wolin Naturalnie. Zajęcia są bezpłatne. Odbywają się w soboty. Informacja i zapisy pod nr tel. 512-024-587. 

Centrum ogłasza również konkurs, w którym nagrodami są pakiety kosmetyków „Wolin Naturalnie”. Wystarczy uchwycić na fotografii urokliwy, malowniczy zakątek gminy Wolin. Autorzy 3 najpiękniejszych fotografii zostaną nagrodzeni. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne na https://ckis.gminawolin.pl/konkurs-fotograficzny-najpiekniesze-zakatki-gminy-wolin/