Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie wraz z Polską Żeglugą Bałtycką SA Polferries zapraszają do wzięcia udziału w  konkursie „Wolin na Fali z PolFerries”. Do wygrania voucher na rejs dla 2 osób z PŻB SA Polferries Świnoujście – Ystad- Świnoujście.

Konkurs odbędzie się na jutrzejszym wydarzeniu „Wolin na Fali”. Udział w nim będzie mógł wziąć  pełnoletni uczestnik albo 2-osobowa drużyna, w której składzie będzie musiała znaleźć się  1 osoba dorosła. Wszyscy uczestnicy będą mieli do wykonania zadania na stoiskach partnerów wydarzenia „Wolin na Fali”.

Za zaliczone zadanie uczestnik otrzyma pieczątkę na karcie konkursowej. Kolejnym zadaniem będzie ułożenie hasła promującego rejs z PŻB SA Polferries.  Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik lub drużyna z najciekawszym hasłem reklamowym oraz kompletem pieczątek na karcie konkursowej.

Karty dla uczestników konkursu  wydawane będą  w godz. 11:00 – 15:00 w namiocie Gminnego Centrum, który znajdować się będzie na terenie imprezy. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej https://ckis.gminawolin.pl/wolin-na-fali-z-polferries/