W ramach wydarzenia sportowo-kulturalnego „Wolin na Fali”, które odbędzie się w najbliższą sobotę (09.07.2022 r.) na Błoniach w Wolinie na scenie usłyszeć będzie można szczeciński zespół CHANGO. Zagra on o godz. 19:00

CHANGO, to czwórka szczecińskich muzyków znanych z występów na największych scenach w kraju i poza jego granicami. W swojej muzyce łączą oni elementy funku, jazzu, rocka i bluesa. Stawiają na analogowe brzmienia, poruszają się w stylistyce z połowy ubiegłego wieku.  Lata doświadczeń zdobytych w wielu zespołach (Łona Weber & The Pimps, K BLEX, Jan Gałach Band, UKEJE, Big Fat Mama) zaowocowały niezwykle przemyślanym i dopracowanym w najmniejszych szczegółach debiutanckim albumem „MONO vs. STEREO”. Muzycy CHANGO osobno jak i razem występowali m.in. na Woodstock Festival, Memphis International Blues Festival, Rawa Blues Festival, Heineken OPEN’ER Festival, Lviv Jazz Festival czy Coce Live Music Festival. Za kilka dni usłyszymy ich w Wolinie.

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy, którymi są: Gmina Wolin, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Przystań Morska Wolin Sp. z o.o.