Wójt Gminy Świerzno Radosław Drozdowicz, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na coroczne Dni Świerzna, które odbędą się w dniach 28-29 czerwca 2024 roku na stadionie przy ul. Spacerowej. Tegoroczna edycja obiecuje być wyjątkowo bogata w różnorodne atrakcje i wydarzenia dla wszystkich grup wiekowych.

Program Imprezy

28 czerwca 2024 – Piątek Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze rozpoczną się o godzinie 17:00. Podczas zawodów uczestnicy będą mogli korzystać z darmowych dmuchańców, animacji dla dzieci oraz wspólnego ogniska strażackiego na zakończenie zmagań.

29 czerwca 2024 – Sobota Drugi dzień imprezy rozpocznie się o godzinie 16:00 animacjami dla dzieci. O godzinie 17:00 wystąpi Ada Królik, uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Stuchowie, prezentując swoje umiejętności wokalne. Zaplanowano także liczne darmowe atrakcje dla najmłodszych, takie jak malowanie buziek, brokatowe tatuaże, dmuchańce, wata cukrowa, oraz wiele innych. Na miejscu będą również dostępne stoiska gastronomiczne i food trucki, oferujące szeroki wybór smakołyków.

Kolejne atrakcje to:

  • 17:30: Występ zespołu ludowego Stuchowianki
  • 18:00: Występ chóru Świerzno Śpiewa
  • 18:30: Set DJ-a WKL, który rozkręci muzyczne klimaty
  • 20:00: Występ Tomasza Pluty

Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie występ gwiazdy – zespołu Daj To Głośniej, który rozpocznie się o 21:30. Po koncercie, o 22:30, DJ WKL zapewni muzyczną zabawę, która potrwa do późnych godzin wieczornych.