Rada Gminy Świerzno wystawiła ocenę Wójtowi Radosławowi Drozdowiczowi za miniony rok pracy. Najuboższy samorząd Powiatu Kamieńskiemu, dzięki zaangażowaniu nowych władz przechodzi prawdziwą metamorfozę w każdej sferze. Kolejne modernizowane odcinki dróg, nowe oświetlenie, czy poprawa estetyki widoczna jest gołym okiem.

Świerzno – gmina nowych szans, to wizja, z która poszliśmy do wyborów. Jest to wizja, która łączny nas do dziś i sprawia, że wszyscy razem budujemy silną i nowoczesną gminę z dużymi aspiracjami i wielkimi inwestycjami. Na półmetku kadencji  w każdym sołectwie zrealizowaliśmy lub jesteśmy w trakcie realizacji strategicznych inwestycji. Budujemy i modernizujemy drogi gminne i powiatowe, świetlice, oświatę i zmieniamy całą przestrzeń publiczną. Ilość pozyskanych środków finansowych na nasze inwestycje jest dowodem na to, że kierunek rozwoju gminy Świerzno jest właściwy. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie. Bez was, bez waszego wsparcia każdego dnia byłoby to niemożliwe powiedział dziękując radnym i współpracownikom wójt Radosław Drozdowicz.

W trakcie dzisiejszej sesji, radni zdecydowali o jednogłośnym wotum zaufania oraz absolutorium dla Radosława Drozdowicza.