Agencja Mienia Wojskowego do tej pory sprzedawała rzeczy podczas lokalnych wyprzedaży, teraz ruszyła ze sklepem internetowym. W ofercie znalazło się kilka rodzajów wojskowych butów, mundury, płaszcze, kożuchy, kurtki i futrzane czapki. Przez internet dostępnych jest łącznie niemal 40 nowych produktów.

W sklepie internetowym AMW kupić można oryginalne produkty z wojskowych magazynów: manierki, menażki, niezbędniki, torby polowe i pałatki. Są też berety, furażerki, kapelusze polowe w kamuflażu pustynnym, rogatywki czy stalowe hełmy. AMW wskazuje, że oferta e-sklepu jest na tyle różnorodna, by mogła zainteresować zarówno miłośników militariów, kolekcjonerów wojskowych gadżetów, jak również np. majsterkowiczów, czy osoby zajmujące się aranżacją wnętrz.

Zakupy w agencyjnym e-sklepie można robić już od połowy czerwca. Od tego czasu wartość złożonych zamówień wyniosła już prawie 207 tys. zł. Środki pochodzące ze sprzedaży internetowej Agencja przekazuje na modernizację techniczną polskiej armii – powiedziała Bogdana Bogusławska-Dobosz z AMW.

Do nabycia w sklepie są ponadto talerze stalowe z Marynarki Wojennej, termosy, latarki kieszonkowe, śpiwory czy kanistry stalowe. Zaplecze magazynowe e-sklepu zlokalizowane jest w Krakowie. Środki uzyskane ze sprzedaży internetowej, podobnie jak pozostałe zyski pochodzące z zagospodarowania powojskowego sprzętu, Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

—-> Kliknij tutaj, aby zobaczyć co jest w sprzedaży <—-