W ubiegły weekend sportowe emocje osiągnęły zenit podczas Festiwalu Zapasów o Puchar Burmistrza Karlina, gdzie arenę zmagań zapaśniczych zapełniło ponad 200 zawodników z 19 elitarnych klubów. Zawodnicy z Wolina z zacięciem rywalizowali, demonstrując zdumiewającą determinację oraz wytrwałość.

Mikołaj Michalski poprowadził drużynę do zwycięstwa, zdobywając złoty medal w swojej kategorii wagowej, Dima Zavgorodniy również nie pozostawił nic przypadkowi, zdobywając srebrny medal i pokazując, że jest zawodnikiem, z którym trzeba się liczyć. Ponadto, podziw budzili również Liliana Leszczyńska i Piotr Celebudzki, którzy oboje zdobyli brązowe medale, wnosząc dumę oraz honory dla swojego klubu. Zosia Augustajtys i Tomasz Celebudzki również uplasowali się na wysokich, piątych miejscach, co tylko podkreśla ogólną wytrzymałość i talent drużyny.

– Gratulujemy naszym zapaśnikom za ich fantastyczną postawę, odwagę oraz za to, że godnie reprezentowali barwy naszego klubu i miasta. Jest to kolejny krok w budowaniu sportowego dziedzictwa klubu oraz promowaniu wartości sportowych wśród młodzieży miasta Wolin – mówią działacze.