Z prośbą o pomoc do naszej redakcji zwrócił się jeden z Czytelników. Pan Michał, któremu porysowano auto apeluje, aby w przypadku zauważenia podobnych zdarzeń, których osobiście doświadczył nie pozostawać obojętnym!

„Drodzy użytkownicy samochodów!

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w Kamieniu brakuje stanowisk postojowych, wszędzie jest ciasno szczególnie w okresie Świątecznym i przez chwilę nieuwagi można przerysować czyjeś i swoje auto. Każdemu może się zdarzyć ale nie każdy potrafi się do tego przyznać!

Jeśli komuś z Was, przydarzyła się taka historia – gdy wracacie do auta i nie ma w pobliżu nikogo, kto by odpowiedział za swój błąd wiecie jak i ja się teraz czuje. W przeciągu roku jest to moja 3 taka sytuacja! Za każdym razem ktoś odjeżdżał bez słowa. Ale nie tym razem. Za wycieraczką samochodu świadkowie pozostawili mi informację, na której opisali sytuację, dane pojazdu z tablicą rejestracyjna, lecz nie pozostawili swoich danych. Jak bywa, osoba która przerysowała mój samochód nie przyznała się do winy i tu zaczyna się moja historia.

Proszę o kontakt świadków tego zdarzenia z dnia 27-28.12.2017 r, którzy w okolicy sklepu Natura w Kamieniu Pomorskim pozostawili mi informację za wycieraczką do odebrania nagroda!

Apeluję do wszystkich kierowców – jeśli widzieliście podobną sytuację, nie pozostawajcie tego bez żadnej reakcji. To mogło być również Wasze auto, Wasz stracony czas i nerwy oraz pieniądze na naprawy. Proszę Was aby tym razem uciekający po uszkodzeniu kierowca odpowiedział za swoje postępowanie.”