Jest możliwość wejścia do budowanego tunelu pod Świną. To miejsce nie jest dostępne dla osób postronnych z powodu trwających tam prac. Jednak zastępca prezydenta Świnoujścia Barbara Michalska chce zrobić wyjątek. Osoba, która zaproponuje najwyższą wpłatę na rzecz Wiktora z Międzyzdrojów, którego rodzice zbierają pieniądze na kosztowną operację, wejdzie do drążonego tunelu.

– Zwycięzcę licytacji wraz z osobą towarzyszącą osobiście oprowadzę po tej niezwykłej budowie, a osoby spoza Świnoujścia dodatkowo po naszym pięknym mieście Świnoujście – zaproponowała Barbara Michalska, zastępca prezydenta Świnoujścia.

Wiktor Lewicki ma złośliwego guza mózgu. Wiktor rozpoczął ciężką i wyniszczającą chemioterapię. Planowe 4 cykle chemii zmniejszyły guza, ale nie na tyle, by można go było wyciąć. W tym stanie radioterapia też jest niebezpieczna – guz może się rozsiać po całym organizmie.

Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie Wiktor ma szansę wyzdrowieć raz na zawsze – Szpital Dziecięcy w St. Louis w Stanach Zjednoczonych. Lekarze wypracowali tam metodę leczenia tego typu guzów, która – według medycznych publikacji wyników badań – daje aż 85% szans na całkowite wyleczenie! Licytacja kończy się w piątek 14 maja o godz. 21.00. 

Link do licytacji!