Związek Emerytów i Rencistów z Kamienia Pomorskiego wraz z członkami zespołu Fantazja z kamieńskiego UTW, w dawnej salo MOS przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów walentynkowy  wieczorek przy piosence. W trakcie konsumpcji ciasta i kawy , przybyłe osoby mogły posłuchać występów rodzimych zespołów śpiewaczych.

Przed seniorami wystąpił Relax, Kapela z Ostromic- mocno okrojona z powodu chorób pozostałych członków i Fantazja. Niestety nie dojechała zaproszona Fala z Międzyzdrojów, także z powodu zaziębienia   kilku osób. Na spotkaniu było bardzo wesoło i jak to zwykle bywa w tej grupie wiekowej nikogo nie trzeba było namawiać do wspólnej zabawy. Wszyscy ochoczo wtórowali występującym wokalistom i żywiołowo reagowali na śpiewane piosenki .

Ładnie udekorowane stoły były pełne słodkości do czego także dołączył się właściciel Pistacjo, który zrobił wszystkim  niespodziankę w postaci dostarczonych lodowych deserów, organizatorzy wieczoru bardzo dbali o swoich gości. Seniorzy, jak zawsze udowodnili, że trzeba tylko chcieć, aby zrobić wiele.

UTW Kamień Pomorski