Każda okazja jest dobra do tego, żeby pomagać innym, i żeby sprawić, że zwykły szary dzień stanie się wyjątkowy. Dlatego  bardzo lubimy Walentynki, bo uważamy, że na miłość i pomaganie zawsze jest dobry moment, a jeśli te dwie rzeczy można ze sobą połączyć, to można tylko być z tego powodu szczęśliwym.

Walentynki w SP w Dziwnowie przygotowali uczniowie etyki pod kierunkiem pani Małgorzaty Szumnej oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (Amelia Hertmanowicz,  Liwia Cieślewicz, Amelia Jastrzębska, Dominika Świstak, Agata Sych, Aleksandra Kamińska, Marta Kiersztyn, Wiktoria Szternal, Eryk Tomczak i Kacper Jankowski. 14 lutego 2019r. działały,  w naszej szkole: „Poczta Walentynowa”, sklepik rzeczy różnych, kiermasz książek używanych, sprzedaż ciast podarowanych przez rodziców naszych uczniów ( za co serdecznie dziękujemy), słodkości w postaci lizaków, żelków, „laurek” cukierkowych.

Łącznie udało nam się zebrać 326,34zł. Pieniążki policzone przez specjalnie powołaną do tego celu komisję, w osobach:  Lena Dąbkowska, Amelia Jastrzębska i Liwia Cieślewicz, bezpośrednio po akcji, wpłaciła pieniądze,  na konto Fundacji Mam Marzenie, tytułem wsparcia dla pięcioletniego Antosia.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam dzisiaj w zbiórce pieniędzy, serdecznie dziękujemy!!!!!

opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Włodarczyk/Kronia