Po raz kolejny ekipa Projektu Plaża wyrusza nad polskie morze, by przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię i wakacyjną atmosferę. W tegorocznej odsłonie projektu po raz pierwszy wezmą też udział gwiazdy znane z TTV. Jakie niespodzianki czekają na plażowiczów w siedmiu nadbałtyckich miastach? Przekonać się o tym będzie można już w najbliższy weekend w Dziwnowie, bowiem to właśnie tutaj w dniach 3-5.08.2018 zawita Projekt Plaża.

Najmłodsi uczestnicy Projektu Plaża będą mogli spędzić czas na placach zabaw pod okiem animatorów, a nieco starsi spróbować swoich sił w sportach wodnych takich jak pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na kochających aktywny wypoczynek czekają też zajęcia z Zumby i siatkówka plażowa. Do tego kino letnie Player dla kinomanów i spotkania z gwiazdami. To tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowała ekipa projektu.

Relację z Projektu Plaża będzie można oglądać w programie „Dzień Dobry Wakacje” oraz w „Co za tydzień” na antenie TVN i TVN Style. W TTV transmisja na żywo pojawi się w porannym programie „TTV na Plaży” oraz o 18:00 w „Tymczasem na Plaży”. Duża dawka uśmiechu, pozytywnej energii i słońca gwarantowana!

Partnerami Projektu Plaża są: Tchibo, Sokołów, Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, DAX, T-Mobile z akcją „Pomoc Mierzona Kilometrami” oraz Volkswagen z programem „Mali Ratownicy”. Miasteczko „Projektu Plaża” będzie rozmieszczone na dziwnowskiej plaży, a konkretnie w obszarze znajdującym się pomiędzy przedłużeniem ulic W. Reymonta i J.Kochanowskiego.

źródło:
UM w Dziwnowie