W sobotę (09.04.) mieszkańcy Kamienia Pomorskiego i okolic ŁAPALI ZAJĄCA razem z KAMIEŃSKIM DOMEM KULTURY. W sobotę, nad Kamieniem Pomorskim, nie spadł deszcz. Wydaje się, że specjalnie dla Was! Wiosna w pełni, czas na spacer! W grze pełnej przygód i zagadek, przeszliście test wiedzy, sprawności i spostrzegawczości o tematyce obrzędów wielkanocnych i wiosny.

Spotkaliście prawdziwego Zajączka ELMO Urodzinki dziękujemy za odwiedziny! Odwiedziliście Basztę Muzeum Kamieni gdzie wpatrywaliście się w nieco inne jajka i pisklęta. Dziękujemy gospodarzom za udział w naszej grze i stałą współpracę

W Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej w dworku Ewalda von Kleista odbyły się warsztaty plastyczne przygotowane przez instruktorki Kadeku – Anię i Nadię. Dziękujemy gospodarzom za udostępnienie tej wyjątkowej przestrzeni. Rozwiązywaliście interaktywne gry, po zeskanowaniu kodów QR a to wszystko przygotowane zostało przez specjalistów Kamieńskiego Domu Kultury, Juliusza i Michała. W punkcie bibliotecznym Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim trzeba było wytężyć umysł. Łamigłówki i rebusy to był ostatni test przed Metą! Dziękujemy za ponowne włączenie się w nasz cykl Gier Miejskich i entuzjazm ekipy Biblioteki.

Zebrane podczas gry literki wydawały się nie mieć sensu. Przed wylosowaniem numeru w Loterii Fantowej na Mecie, hasło musiało zostać odkodowane

Losowaliście nagrody przekazane przez przedsiębiorców Kamienia Pomorskiego: DZIĘKUJEMY: Kwiaciarnia Upominek za pięknie przygotowaną paczkę upominków, Hurtowni Eurocash za super gadżety plenerowe! Firmom Omni i Omnia, Tomasza i Dariusza Michałowskich z warsztatu tapicerskiego na ul. Gryfów 4, za pufę i siedzisko-worek w formie piłki nożnej, Państwu Rząsa za wielkie misie, Centrum Ogrodnicze RAJ EWY za przygotowanie barwnych, wiosennych kwiatów, Sklep Wszystko po 5zł, za zabawki i gry oraz fermie Trzebieszewo za kupę JAJ, które otrzymali dorośli i rodzice za udział w grze!

Kochani przedsiębiorcy, dzięki Waszej dobroci i hojności dzieci z Kamienia Pomorskiego otrzymały wspaniałe prezenty i radość dziękujemy Wam w imieniu naszej społeczności za zaangażowanie w wydarzenie! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, publikowanej w dwóch częściach, na naszej www.kamienskidomkultury.pl lub na naszym profilu facebookowym.

A jakie były Wasze wrażenia? Złapaliście Zająca? Macie jaja na Wielkanoc? Dziękujemy Wami za udział w naszej kolejnej Grze Miejskiej „Złap Zająca!” i za Wasz entuzjazm i ciepły odbiór motywuje nas to do dalszych działań! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach Kamieńskiego Domu Kultury!