I etap projektu „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022, dobiega końca. Efektem ponad dwumiesięcznej pracy jest wypracowany dokument w postaci „Diagnozy potrzeb i potencjału kulturowego w Gminie Golczewo”. 

Opracowana diagnoza dziś może wspomóc niejedną inicjatywę, ponieważ opierając się na tych badaniach posiadamy wiedzę na temat najpotrzebniejszych i najistotniejszych czynników dla lokalnej społeczności. Zwieńczeniem I etapu tego projektu jest również nabór na Inicjatywy Lokalne, który rozpoczął się 30 maja, a zakończy się 15 czerwca. Ponad trzy tygodnie, aby swój pomysł – na wydarzenie, przedsięwzięcie lub różnego rodzaju warsztaty animacyjne – zrealizować. 

Zapraszamy wszystkie chętne grupy formalne i nieformalne do wzięcia udziału w projekcie. Inicjatywy lokalne są skierowane przede wszystkim do mieszkańców gminy Golczewo. Tym razem to właśnie od Państwa oczekujemy ciekawych, kreatywnych i interesujących sugestii, które zachęcą społeczeństwo do włączenia się czynnie w życie kulturalne golczewskiego domu kultury.  

Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.