Piłkarze z Wolina przywożą cenny punkt z meczu wyjazdowego do Karlina. Spotkanie od początku rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych Dodatkowo boisko na którym przyszło grać obu zespołom początkowo było mocno oblodzone, co utrudniało budowanie akcji zawodnikom Vinety.

Lepiej w tych warunkach odnaleźli się gospodarze i przy jednej z sytuacji precyzyjnym strzałem z trudnej pozycji popisał się Rutkowski, dając prowadzenie. W drugiej połowie nasz zespół złapał już odpowiedni rytm grania. Mecz prowadzony był głównie na połowie rywala.
Efektem tego było kilka sytuacji bramkowych. W 65′ spotkania Andriey Gorbovskiy strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego dał Wikingom z Wolina wyrównanie.

Więcej bramek tego dnia nie ujrzeliśmy i Wolinianie wrócili na Wyspe z jednopunktową zdobyczą. Patrząc na drugą odsłonę spotkania w szeregach naszego zespołu wyczuwalny był niedosyt, ale punkt na tak ciężkim terenie należy rozpatrywać w kategorii małego sukcesu.

Sokół Karlino – Vineta Wolin 1-1(1-0)
1:0 – Rutkowski 10′
1:1 – Gorbovskiy 65′

Vineta:Gajdemski- Kostka, Łodyga, Klym- Niewiada, Janczak(60′ Gorbovskiy), Nagórski, Tarka, Skorb(75′ Chamera)-Bartoszewicz, Wierzchowski(80′ Wach).

źródło:
Vineta Wolin