Jak mówią działacze, cel zrealizowany – Vineta Wolin utrzymuje się drugi sezon z rzędu w trzecioligowych piłkarskich rozgrywkach. – Nowy sezon dla Vikingów to będzie zupełnie nowy projekt. Czekamy na niego z niecierpliwością, a ciekawość miesza się z ekscytacją. Przed nami jednak jeszcze dwa mecze i na nich się skupiamy – mówią działacze.

Vineta Wolin to najwyżej uplasowany reprezentant z wszystkich drużyn zaklasyfikowanych do piłkarskich rozgrywek na terenie Powiatu Kamieńskiego. W przyszłym sezonie Vikingowie oprócz rywali, z którymi dotychczas walczyli o ligowy byt przyjdzie im się zmierzyć chociażby z rezerwami Lecha II Poznań, który spadł z EWinner II Ligi.

– Już w sobotę zmierzymy się na własnym stadionie ze świeżo upieczonym drugoligowcem, mistrzem III Ligi – Świtem Szczecin. Ten prestiżowy mecz poprzedzi turniej rocznika 2014 „Viking Cup”, w którym zagra kilka renomowanych drużyn z naszego województwa. Zapraszamy na Stadion Miejski w Wolinie już od godziny 10:00 – czytamy w zaproszeniu.