Na ten moment czekali wszyscy. Sympatycy wolińskiej Vinety, trenerzy ale przede wszystkim sami zawodnicy. Wolinianie po świetnym w ich wykonaniu meczy rozbijają na własnym stadionie drużynę Leśnika Manowo 5:0.

Pomimo faktu, iż trenerzy nie mogli skorzystać z usług m.in. D.Łodygi, Ł.Szymfelda, R.Wiśniewskiego, B.Wacha czy D.Bidnego to od pierwszych minut gospodarze bezapelacyjnie dominowali na boisku. Efektem zarysowanej przewagi były trzy trafienia naszego zespołu jeszcze przed przerwą. Gole kolejne strzelali: Radosław Cyburt, Kamil Wiśniewski oraz Konrad Bartoszewicz.

W drugiej odsłonie spotkania obraz gry się nie zmienił. Wikingowie raz za razem zagrażali bramce podopiecznych Kamila Chicewicz. Bramkę na 4:0 strzelił Kamil Wiśniewski a wynik spotkania ustalił Konrad Bartoszewicz. Przy obu bramkach asystował świetny tego dnia 17-letni Łukasz Bożko.

Wszyscy młodzieżowcy zasłużyli tego dnia na wielkie brawa. W pierwszym składzie wybiegli: Darek Krzysztofek, Bartek Żukowski, Radosław Cyburt oraz Łukasz Bożko. Na zmiany weszli również: Mikołaj Wolański, Dominik Grochowski oraz debiutujący w oficjalnym meczu pierwszego zespołu, wychowanek naszego klubu, 15-letni Szymon Kruczek. Przez ostatnie 10 minut na placu gry walczyło 6 juniorów.

⚽️ K. Wiśniewski (2 gole), K. Bartoszewicz (2 gole), R. Cyburt
VINETA: Krzystofek – Bożko, Żukowski, Jeż (Nagaj), Tarka, Cyburt (Wolański), Nagórski, Bartoszewicz (Kruczek), Gałecki, Duwe (Grochowski), K. Wiśniewski

➡️Sztab: D.Jeż, P.Tomków, Z.Piątkowski