Za piłkarzami z Wolina kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem przeciwnikiem Wikingów była występująca w niemieckiej Landeslidze ekipa F.C. Schwedt. Wolinianie wygrali 4:0.

Od pierwszych minut drużyna z Niemiec zawiesiła wysoko poprzeczkę. Poza Błękitnymi Stargard był to do tej pory najbardziej wymagający rywal z jakim przyszło się zmierzyć Vinecie w dotychczasowych grach kontrolnych. Całe spotkanie mogło się podobać. Od pierwszych minut gra była bardzo otwarta i stała na wyrównanym poziomie.

– Nasz zespół z minuty na minutę zyskiwał jednak przewagę w posiadaniu piłki i stwarzał sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Nie ustrzegliśmy się jednak kilku błędów, po których goście groźnie kontratakowali. Dobrze zorganizowana defensywa Wolinian skutecznie rozbijała ataki rywala – podkreślają działacze klubu z Wolina.

W drugiej odsłonie meczu gra Vinety wyglądała dużo lepiej. Była efektywna ale przede wszystkim skuteczna co przełożyło się na wynik końcowy 4-0. Bramki zdobyli – Bakun, Prokopowicz, zawodnik testowany oraz Adrian Nagórski.

Vineta: Sadecki- Kostka, Niewiada, Łodyga- Cyburt, Grześkowiak, Nagórski, Bakun, Skorb- zaw.testow.,Prokopowicz. Grali także: Wach, Janczak, zawodnik testowany.