Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na VII Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach! Rajd odbędzie się w 24 września 2023 r. od godziny 11:00 na terenie i w okolicach Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach k. Golczewa. 

Celem Rajdu jest promocja spacerów z psami ze schroniska, zakup dobrej jakości mokrej karmy z funduszu wpisowego (40 zł) oraz przede wszystkim dobra zabawa. Każdy uczestnik otrzyma medal uczestnictwa.

W tym roku startować można na trasie spacerowo- biegowej: Bieg na 6 łapach – z psiakiem schroniskowym lub z własnym psem, Bieg na 2 nogach – bez psa

Uwieńczeniem rajdu będzie nagrodzenie wygranych w obu kategoriach, którzy ukończą trasę w najkrótszym czasie oraz zaliczą wszystkie „punkty kontrolne”. Nagrody i puchary czekają. Będzie można porozmawiać z pracownikami, wolontariuszami i dowiedzieć się czegoś więcej o tym miejscu i o psach do adopcji.

Przewidziane jest integracyjne ognisko, grill, pierogi z lokalnej Restauracji, pyszna zupa  a na deser będą pyszne wypieki z lokalnych cukierni. Dla dzieci przewidujemy animacje i niespodzianki.

Program:
Godz. 10.00 – 11.00 rejestracja i odprawa uczestników;
Godz. 11.00 starty zawodników
Godz. 14.00 – 14.30 wręczenie nagród, zakończenie rajdu, integracyjne ognisko.