Po generalnej renowacji wystrój wnętrz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje nawiązuje do ekskluzywnego jachtu, podobnie jak architektura budynku. Hotel zapewnia komfortowy pobyt dla całych rodzin, jak również dla podróżników poszukujących spokojnej przystani w tętniącym życiem kurorcie.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest nierozerwalnie związany z morzem – jest zlokalizowany w sercu słynnego nadmorskiego kurortu i oferuje bezpośrednie zejście na piaszczystą plażę oraz widok na morze z każdego odnowionego pokoju. „Teraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje wita gości w prawdziwie morskim stylu – drewniana recepcja, ściany i akcesoria w morskiej tonacji, a do tego kotwice i liny żeglarskie. Jak prawdziwy statek wycieczkowy zapewnia gościom wszystkie usługi, jakie są potrzebne do kompleksowego odpoczynku nad morzem – również w trakcie firmowego spotkania integracyjnego czy wesela.” – podkreśla Monika Kowalska, dyrektor generalna Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje.

„Rodziny z dziećmi to nasi bardzo ważni goście, dlatego rozbudowaliśmy ofertę skierowaną do nich. Pamiętamy również o tych, którzy przyjeżdżają do nas, aby się wyciszyć i zrelaksować. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje jest miejscem, w którym dorośli bawią się równie dobrze, jak najmłodsi.” – dodaje.

Morskie opowieści dla całych rodzin Hotel czerpie inspirację z nadmorskich historii, co widać zarówno w wystroju wnętrz, jak i ofercie
gastronomicznej i usługowej. Mosiężne wykończenia oraz kryształowe żyrandole, w połączeniu z dużą ilością naturalnego drewna oraz „wakacyjnymi” meblami, takimi jak wiszące krzesła czy mobilne regały, nadają wnętrzom charakteru ekskluzywnego jachtu. Wystrój wszystkich 192 pokoi jest również inspirowany morzem – drewniany zagłówek, okrągłe lustro niczym bulaj, koło ratunkowe na morskich ścianach, a do tego morze za oknem daje wrażenie bycia w kajucie na jachcie.

W restauracji On Deck i On Board bufet w kształcie statku z prawdziwie piracką zastawą dla najmłodszych oraz lustrzanymi bulajami jest pełen ryb i dań bazujących na darach morza. Kącik zabaw dla dzieci to sala przygód Captain Nemo z żeglarskimi linami do wspinania się i dekoracyjną amfibią. Baseny zewnętrzny i wewnętrzny z brodzikiem zachęcają do wodnych zabaw. Strefa relaksu oraz saun, jak również oferta ekskluzywnych masaży pozwala na głęboki relaks dorosłym. Kręgielnia i dyskoteka Disco Amber oferuje rozrywkę w długie letnie wieczory. „Goście doceniają spójny charakter hotelu i nowoczesne wnętrza!” – podkreśla z dumą Monika Kowalska.

Hotel na ważne momenty Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje to hotel gwiazd. Co roku na początku lipca do Międzyzdrojów zjeżdżają się artyści z całej Polski, aby wziąć udział w Festiwalu Gwiazd. W hotelu odbywają się liczne spotkania autorskie, przedstawienia teatralne, a artyści odpoczywają i integrują się w komfortowych warunkach. W tym roku festiwal odbywa się w dniach 4-6 lipca. Gwiazdami w hotelu są również pary młode, które korzystają z weselnej oferty obiektu. Vienna House Amber Baltic Miedzydroje proponuje śluby na plaży dzięki bezpośredniemu zejściu na plażę z hotelu, oraz weselne imprezy na tarasie restauracji oraz we wnętrzach odnowionych sal konferencyjnych.