Nietypowy konkurs w Powiecie Kamieńskim. Z okazji Dnia Dziecka, urzędnicy Starostwa postanowili zwrócić się do mieszkańców z prośbą o rozwiązanie fotozagadki. Kto prawidłowo zestawi fotografie i zrobi to najszybciej otrzyma nagrodę niespodziankę ufundowaną i wręczoną osobiście przez Józefa Malca. 

– W związku z Dniem Dziecka – do załączonych życzeń, które adresujemy do wszystkich dzieciaków – tych małych i dużych, dołączamy nieco mniej oficjalne, ale nawiązujące do 1 czerwca zdjęcia, które jednocześnie są fotozagadką – czytamy na stronie Powiatu.

Jak Państwo myślicie, kto jest na którym zdjęciu? Swoje fotografię z dziecięcych lat udostępnili nam:
🔸Starosta Kamieński – Józef Malec,
🔸Wicestarosta Kamieński – Joanna Piwińska,
🔸Przewodniczący Rady Powiatu – Sebastian Mamzer
🔸Członek Zarządu Powiatu Kamieńskiego – Krzysztof Kronenberg
🔸Członek Zarządu Powiatu Kamieńskiego – Marcin Stępień

Ponumerowane zdjęcia z lat dziecięcych należy dopasować do aktualnych zdjęć oznaczonych literami. Przykład odpowiedzi : 1a, 2b itd. Uwaga na kolażu zdjęć dziecięcych jest o 1 zdjęcie więcej, tak aby podkręcić rywalizację. Wierzymy, że Państwo sprytnie sobie poradzą nawet i z taką przeszkodą.

Kto poda jak najszybciej i jak najwięcej odgadniętych zdjęć w komentarzach poniżej tego postu, ten otrzyma nagrodę – niespodziankę ufundowaną i wręczoną osobiście przez Pana Starostę. Na odpowiedzi czekamy do 2 czerwca do godziny 10:00.