Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podpisał dziś umowę na wykonanie inwestycji pn. „Modernizacja dwóch sal gimnastycznych oraz przylegających do nich szatni i sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie”.

Wykonawcą zadania jest znana nam firma KDI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krzywoustego 1/2 w Szczecinie, który zaoferował kwotę 993 192,54 zł tysiące złotych na wykonanie inwestycji, z czego dofinansowanie z w ramach Rządowego Funduszu Wsparcia Inwestycji Lokalnych wynosi 904 387,02 tysięcy złotych. Zadanie będzie polegało na modernizacji dwóch sal gimnastycznych oraz przylegających do nich szatni i sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

Dzięki przyznanemu wsparciu zostanie wykonana kompleksowa modernizacja dwóch sal gimnastycznych, sanitariatów i pomieszczeń przynależnych – to prawie 1000 m2 powierzchni.

Roboty budowlane będą obejmowały wymianę posadzek, w tym parkietów, demontaż i montaż nowej armatury sanitarnej w sanitariatach, wymianę wewnętrznych instalacji, zarówno elektrycznych, jak i sanitarnych wraz z izolacjami przeciwwilgociowymi. Zostaną wymienione oprawy na energooszczędne, drzwi wewnętrzne oraz wszystkie okładziny ścienne i podłogowe. W ramach zadania wyremontowane zostaną również korytarze oraz toaleta w skrzydle „starej szkoły”.