Na ten moment czekał z pewnością każdy uczeń! W szkołach w całym kraju odbyło się dziś (24.06) lub odbędzie uroczyste zakończenie roku szkolnego. My odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 1, dla której jest to rok wyjątkowy. Po raz ostatni bowiem, apel odbywał się na terenie wysłużonego boiska. Jak poinformował w trakcie uroczystego apelu Burmistrz Stanisław Kuryłło, wyłoniono wykonawcę, który zmodernizuje sferę sportową oraz poszycie dachowe historycznego obiektu.

Przed Wami wakacje, ale za Wami trudny rok. Dziękuje za to, że wytrwaliście. Życzę Wam bezpiecznych wakacji, wracajcie za dwa miesiące, pełni energii, wiary, że będzie to lepszy rok niż ten który kończymy. Na koniec chciałbym powiedzieć wszystkim, że spotykamy się w tym miejscu takim jak ono wygląda po raz ostatni. 30 czerwca, oddajemy w ręce wykonawców boisko Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z dachem, którzy w ciągu kilku najbliższych miesięcy zrealizują to zadanie o którym od dawna marzyli wszyscy – powiedział Burmistrz Stanisław Kuryłło.

W trakcie uroczystości nagrodą Burmistrz Kamienia Pomorskiego, za wybitne osiągnięcia i wyniki w nauce wyróżniono: Oliwię Kowalińską, Biankę Koniarz, Zuzannę Przybyłowską, Kingę Salanek, Oliwiera Wołosiaka.