Ostatni w tym roku turniej w ramach rozgrywek #PierwszaPiłka za nami. Tym razem na kamieńskim Stadionie Miejskim spotkały się dzieci urodzone w latach 2011-2012, grające w rozgrywkach #ZZPN Żaków F1/F2 z grupy 12. AP Gryf Kamień Pomorski gościła (20.10) drużyny AP Baltica Świnoujście, MKS Flotę Świnoujście i Falę Międzyzdroje.

Dzięki zaangażowaniu rodziców był to też ostatni z trzech turniejów, który odbył się w ramach Projektu z #ProgamSpołecznik – Aktywne Maluchy w Kamieniu Pomorskim. Na zmęczonych rywalizacją zawodników czekała nagroda w postaci medali oraz pysznej ciepłej pizzy. Podobnie jak w poprzednich turniejach tego typu nie zabrakło także poczęstunku dla dzieci i rodziców, ciepłych i zimnych napojów.

« z 34 »

Projekt „Aktywne Maluchy” jest współfinansowany z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego „Program Społecznik na lata 2019-2021”. Serdeczne podziękowania dla zawodników za sportową walkę. Było pełno pięknych akacji, parad bramkarskich, strzałów oraz goli. Co najważniejsze na ustach zawodników był sam uśmiech. Dziękujemy za wsparcie rodzicom, najpierw za głosy a teraz za pomoc w realizacji.

 

AP Gryf Kamień Pomorski