Masz ochotę zjeść coś dobrego w nadchodzący weekend? Chcesz odwiedzić nowe miejsce na kulinarnej mapie Kamienia Pomorskiego? A może znudziło Ci się oglądanie meczu w domowym zaciszu? Zapraszamy w piątek (8.03) do nowego lokalu, który mieści się przy ulicy Wysockiego 8 w Kamieniu Pomorskim.

„ChonoTu” oferuje zupełnie nowej jakości kebaba – świeżego, dużego, smacznego i na każdą kieszeń. W najbliższy piątek (8.03) mieszkańcy Kamienia Pomorskiego i okolic będą mieli możliwość odwiedzić nowe miejsce, które zaspokoi ich podniebienia, a przytulny wystrój będzie otulał ich przyjemną aurą.  Nie kupujemy półproduktów. Warzywa i mięso w Naszym lokalu zawsze będą świeże i wysokiej jakości. Stawiamy przede wszystkim na smak mówią właściciele nowego punktu gastronomicznego.

Jak podkreśla Joanna Szewernoga, tworząc „ChonoTu” bazowano na tym, czego samemu oczekiwałby od podobnych punktów gastronomicznych. – Jako mieszkańcy Kamienia chcieliśmy stworzyć taki lokal, którego Nam tutaj brakuje. Każdy będzie mógł dobrze zjeść, obejrzeć mecz, skoki narciarskie, czy inne ważne wydarzenia sportowe.

Lokal ma być otwarty od poniedziałku do czwartku i w niedzielę w godzinach 12:00 – 22:00, a w piątki i soboty od 12:00 do 24:00. Właściciele zapewniają płatność gotówką, a także kartą. Dodatkowym udogodnieniem jest także parking znajdujący się tuż przed wejściem.

Już w piątek zapraszamy do „ChonoTu”. Oferujemy najlepsze jedzenie w okolicy, a z okazji otwarcia dodajemy do każdego zamówienia porcję frytek gratis. Pamiętamy również o Kobietach, bo to także ich dzień i na każdą z Pań czekać będzie w Naszym lokalu drobny upominek – zaznacza Właścicielka.