Dobra wiadomość dla kibiców Gryfa. Trener kamieńskiego zespołu zdecydował się przyjąć ofertę Zarządu i przedłużyć o kolejny rok umowę z klubem. Rywalizujący w klasie okręgowej zespół z Kamienia Pomorskiego pod wodzą obecnego trenera zajmuje drugie miejsce w tabeli. za Wybrzeżem Rewalskim Rewal.

Cieszę się z zaufania, jakim obdarzył mnie Zarząd Klubu, proponując nową umowę. Jestem bardzo zadowolony z warunków, jakie stworzono mi do pracy z zespołem. Klub chce się rozwijać, widać chęć podnoszenia standardów, naszym zawodnikom niczego nie brakuje. Powiedziałem kiedyś, że pracuje mi się tutaj z ogromną przyjemnością i mogę to jedynie potwierdzić. Jestem dumny z tego, że mogę być częścią tej drużyny i projektu, jaki nakreślił Prezes Klubu Pan Dawid Roszak – powiedział Trener Karol Purczyński.

Trener Purczyński dołączył do Gryfa latem, a drużyna pod jego wodzą w KEEZA Klasie Okręgowej zdobyła 36 punktów, wygrała 12 spotkań, przegrała 3 i ani razu nie zremisowała.

– Zdecydowałem się na przedłużenie umowy z trenerem Purczyńskim, ponieważ jestem zadowolony z pracy jaką wykonuje w Kamieniu. Plan jaki sobie nakreśliliśmy na początku współpracy jest bardzo dobrze realizowany. Zespół gra fajną, ofensywną piłkę, a poszczególni zawodnicy rozwijają się z każdym treningiem i meczem – skomentował Prezes Gryfa – Dawid Roszak.