Dziwnów, to właśnie tu, w miejscowym Domu Kultury, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Tomasz Karolak, uznany polski aktor i muzyk, przyjeżdża do Dziwnowa na swój rockowo gadany stand up „STAND UP 50 i co?”.

Wydarzenie odbędzie się już 22 lipca 2023 roku, a jego scenerią będzie Dom Kultury położony przy ulicy Marynarki Wojennej 4D. Początek stand upu zaplanowano na godzinę 18.00. To niecodzienna okazja do zobaczenia jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów polskiej sceny w nieco innym niż zwykle wydaniu.

Tomasz Karolak, znany z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych, na swoim koncie ma również wiele występów na deskach teatru. Teraz zdecydował się na zupełnie nowe wyzwanie i zaprasza do wspólnego świętowania swojego pięćdziesiątego urodziny w formie rockowo gadanego stand upu. „STAND UP 50 i co?” to niewątpliwie wyjątkowa okazja do poznania aktora z zupełnie nowej perspektywy.

Organizatorzy zapowiadają nie tylko wieczór pełen humoru i muzyki, ale również okazję do bliższego poznania osoby Tomasz Karolaka. Bilety na to wydarzenie kosztują 80 zł i są już dostępne.