Jego zadaniem będzie m.in. przeprowadzenie gminnych oraz powiatowych konsultacji – głównie z samorządowcami w związku ze zbliżającymi się kolejnymi wyborami samorządowymi. Zbigniew Bogucki, były wojewoda, a obecnie poseł PiS będzie odpowiedzialny za struktury partii m.in. w Powiecie Kamieńskim.

– Zostałem powołany na Wiceprzewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Prawa i Sprawiedliwości w Województwie Zachodniopomorskim, do spraw okręgu nr 41 – Szczecin, obejmującego obszar miast na prawach powiatu Szczecina i Świnoujścia oraz powiatów goleniowskiego, gryfickiego, gryfińskiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, polickiego, pyrzyckiego i stargardzkiego – informuje Bogucki.

Parlamentarzysta wskazuje, iż jest to dla niego bardzo duże wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie i wyzwanie.

– Chcemy współtworzyć wspólnotę ludzi, którzy tutaj w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim chcą Polski ambitnej, nowoczesnej i radosnej, a jednocześnie pamiętającej o swoich korzeniach oraz dumnej ze swojej historii i tradycji, będącej częścią Europy ojczyzn. Do współpracy zapraszam zatem członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości ale także wszystkich, bez wyjątku, którym bliska jest taka wizja Polski, Pomorza Zachodniego – podkreśla Zbigniew Bogucki.