« z 13 »

W obecności Wojewody Zachodniopomorskiego oraz lokalnych samorządowców oficjalnie oddano do użytku pachnące nowością sale gimnastyczne w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie.

Wyremontowane sale gimnastyczne oraz przylegające do nich sanitariaty, wyremontowane toalety i korytarze na terenie tzw. starej szkoły, doposażenie sal w nowe kosze do koszykówki, kompletne wyposażenie do gry w siatkówkę, siatki ochronne oraz maty chroniące nową nawierzchnię przed uszkodzeniami, a także zakupiono specjalne urządzenie czyszczące to efekt 95% dofinansowania zewnętrznego jakie Gmina Golczewo uzyskała od Wojewody Zachodniopomorskiego.

To miejsce wymagało remontu od wielu lat. Bardzo się cieszę, że nam się udało bo to pokazuje, że warto marzyć, warto się starać, mieć swoje cele i priorytety. Dla mnie jako samorządowca pokazuje to, że warto pochylić się nad problemami społeczeństwa, samorządu i jednostek które nadzorujemy. Nasze działania świadczą o tym, kim jesteśmy jako osoby dysponujące majątkiem publicznym. Jestem bardzo wzruszony, bo 22 lata temu też kończyłem tę szkołę. Zwiedzając te sale, mówiłem sobie, że kiedyś musi nadejść ten dzień, żeby to miejsce spełniało wymagania XXI wieku – mówił Burmistrz Maciej Zieliński.

Łączny koszt realizacji zadania wyniósł 1,2 mln złotych.