Odstawcie na bok wszystkie problemy, poproście przełożonego o kilka wolnych dni, spotkajcie się ze znajomymi, załóżcie szaliki ulubionych drużyn i kibicujcie z całych sił. Dziś bowiem rozpoczyna się piłkarskie święto – dziś zaczynamy mundial!

Fakt ruszających już w czwartek piłkarskich mistrzostw świata raczej nikogo nie ominie. O mundialu słychać wszędzie i na każdym kroku, nie mówiąc już o każdym bloku. Zachęcamy do wysyłania własnych, przystrojonych w biało-czerwone barwy kibiców, domostw, bądź całych osiedli. Wszystkie nadesłane zdjęcia na kontakt@kamienskie.info / 883 270 113 lub poprzez Facebooka opublikujemy 19 czerwca.

Już od lat małą tradycją kibiców reprezentacji jest wywieszanie flag na balkonach. Niekiedy całe osiedla wyglądają, jak gdyby mieszkali tam wyłącznie sympatycy futbolu. Nic w tym dziwnego, piłka nożna w naszym kraju jest sportem nr 1. I choć brakuje nam sukcesów, tych największych, to każda duża impreza wyzwala w kibicach ogromne emocje.

Pierwszy mecz Polaków w grupie H 19 czerwca, o godz. 17 z Senegalem. Później zagramy jeszcze z Kolumbią (24 czerwca, godz. 20) oraz z Japonią (28 czerwca, godz. 16).