Szkoła tańca Street Dance Heartbeat Dance Studio z Kamienia Pomorskiego i Golczewa z kolejnymi sukcesami. Tym razem młodzi tancerze wzięli udział w Festiwalu Tańca o Puchar Dnia Dziecka 2022 który odbył się w Szczecinie.

Kolejny raz w tym sezonie grupa Heartbeat Kids z Kamienia Pomorskiego zdobyła główną nagrodę turnieju KIDS GRAND PRIX, która przyznawana jest dla najlepszego zespołu spośród wszystkich prezentacji w kategorii 9-11 lat.

Heartbeat Dance Studio stanęło na podium łącznie 9 razy zdobywając następujące tytuły:

1 miejsce Heartbeat Mini Golczewo – formacje kultury ulicznej do lat 6

1 miejsce Heartbeat Mini Kamień Pomorski – formacje kultury ulicznej do lat 6

1 miejsce Heartbeat Kids Golczewo – grupy kultury ulicznej 9-11 lat „Where is The love”

1 miejsce Heartbeat Kids Kamień Pomorski – formacje kultury ulicznej 9-11 lat „Mario”

1 miejsce Heartbeat Kids Golczewo – formacje kultury ulicznej 9-11 lat „School”

2 miejsce Heartbeat Kids Kamień Pomorski – grupy kultury ulicznej 9-11 lat „Milkshake”

2 miejsce Heartbeat Junior Golczewo – grupy kultury ulicznej pow. 15 lat „Vibe”

3 miejsce Heartbeat Junior Kamień – grupy kultury ulicznej pow. 15 lat „Up”

3 miejsce Heartbeat Junior Golczewo – formacje kultury ulicznej pow. 15 lat„Get low”

Heartbeat Junior Kamień – formacje kultury ulicznej pow. 15 lat „Mashup” zdobyli wyróżnienie.

Dzieci na co dzień trenują i rozwijają swoją pasję do tańca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i  Zespole Szkół Publicznych w Golczewie pod okiem trenera i choreografa Magdaleny Graca.