Szukacie pracy, która byłaby dla Was wyzwaniem. Zarząd Dróg Miejskich w Świnoujściu poszukuje kierownika utrzymania Tunelu Drogowego. Jakie kwalifikacje należy spełnić? Jakim doświadczeniem trzeba się wykazać? Przeczytajcie!

„Wybrany kandydat musi mieć bowiem czas na przeszkolenie, zapoznanie się z tym, jak funkcjonuje tunel i wszystkie zamontowane w nim systemy, dobór kadry do działu i przygotowanie szkoleń dla pracowników, nadzór nad wyposażeniem centrum obsługi tunelu itd.” – tłumaczy świnoujski urząd miasta.

Zainteresowani muszą mieć m.in. wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej trzyletni staż pracy lub prowadzenie działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku kierownika działu utrzymania tunelu drogowego. Zainteresowani muszą mieć m.in. wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej trzyletni staż pracy lub prowadzenie działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku kierownika działu utrzymania tunelu drogowego.

Tunel w Świnoujściu, który łączy wyspę Uznam i Wolin, jest już wydrążony. Wraz z drogami dojazdowymi ma prawie 3,2 km długości. Obecnie trwają prace wewnątrz konstrukcji. Układane są m.in. prefabrykaty, które stworzą drogę ewakuacyjną pod jezdnią.