Zarząd Spółki Nowe Centrum spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Międzyzdrojach oferuje do dzierżawy na okres 30 lat nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym w stanie tzw. surowym otwartym, położoną przy ulicy Bohaterów Warszawy w Międzyzdrojach, stanowiącą działkę nr 74/6 obręb 20 miasta Międzyzdroje.

Oferowany do dzierżawy budynek zrealizowany zostanie zgodnie z koncepcją wykonaną przez biuro projektowe AKO Architekci z Gdańska i stanowić będzie budynek trzykondygnacyjny o dwóch kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej (kondygnacja podziemna została już zrealizowana) o powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 386 m² i powierzchni tarasu górnego wraz z barem – ok. 168 m². Przedmiotowy budynek stanowił będzie lokal gastronomiczny i lokal sanitariatów oraz części wspólne stanowiące powierzchnie komunikacyjne, pomieszczenia zaplecza technicznego i pomieszczenie do składowania odpadów.

Poziom -1 budynku stanowić ma zaplecze lokalu gastronomicznego położonego na parterze budynku oraz ogólnodostępne sanitariaty; poziom O budynku – lokal gastronomiczny, natomiast poziom +1 budynku – przeznaczony jest na drugą część lokalu gastronomicznego, stanowiącą bar oraz taras.

Wyłonienie dzierżawcy przedmiotowej nieruchomości nastąpi w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, który ogłoszony został na dzień 18 czerwca 2024 roku na godzinę 11.00 i odbędzie się w siedzibie spółki Nowe Centrum przy przy Placu Ratuszowym 1 w Międzyzdrojach (biura spółki, mieszczą się na III kondygnacji – poddasza budynku ratusza, nad siedziba Ośrodka Pomocy Społecznej).

Szczegółowe warunki przetargu oraz koncepcję zabudowy można znaleźć na stronie internetowej spółki, pod poniższym linkiem: KLIKNIJ TUTAJ