Zakończył się pierwszy sezon taneczny Szkoły Tańca HeartBeat Dance Studio w Kamieniu Pomorskim i Golczewie. Był to czas zabawy i intensywnych treningów, które przyniosły niesamowite wyniki. Młodzi tancerze osiągneli w tym roku osiągnęli duże sukcesy na zawodach na szczeblu wojewódzkim zdobywając wielokrotnie podium oraz wyróżnienia. 

Grupa Kids z Kamienia Pomorskiego z układem „SUPER MARIO” dwukrotnie zdobyła główne nagrody Grand Prix. Mini Grand PRIX dla najlepszego zespołu na XVII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu oraz KIDS GRAND PRIX  na X Festiwalu o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie. 

Dodatkowo HeartBeat Kids z Kamienia Pomorskiego oraz Golczewa otrzymały od Prezesa Polskiej Federacji Tańca DZIKĄ KARTĘ i już we wrześniu będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Street Dance Show w Tomaszowie Mazowieckim. Wyjazd na turniej to nagroda za ciężką pracę a jednocześnie niesamowita przygoda.   

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ten cały rok nas wspierali. Panu Stanisławowi Kuryłło Burmistrzowi Kamienia Pomorskiego oraz Panu Maciejowi Zielińskiemu Burmistrzowi Golczewa za wszelką okazaną nam pomoc i życzliwość.  Przed nami chwila odpoczynku, a potem czeka nas wiele pracy, kolejne wyzwania i medale do zdobycia.

Zapraszamy wszystkich do obserwowania naszej strony na Facebooku.
https://www.facebook.com/HeartBeat-Dance-Studio-104493918673146