12 czerwca Stowarzyszenie Na Rzecz Wybrzeża wspólnie z wolontariuszami i partnerami z powiatu kamieńskiego organizuje plażową grę edukacyjną „Światowy Dzień Mórz w Międzyzdrojach”. W sezonie letnim nie brakuje atrakcji, wydarzeń i imprez dla turystów. Ale to wydarzenie robimy specjalnie dla mieszkańców!

W grudniu 2020 roku mieszkańcy powiatu kamieńskiego zagłosowali na naszą inicjatywę „Światowy Dzień Mórz w Międzyzdrojach” w głosowaniu programu „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”. To dzięki ich głosom realizujemy teraz plażowe wydarzenie, na które mogą się zapisać wraz z rodzinami, sąsiadami, przyjaciółmi i wziąć udział (bezpłatnie!), bezpiecznie i nie online.

Zapraszamy na morską przygodę pełną aktywności, integracji i ciekawostek!
Przygotujemy plażową grę edukacyjną, która w wesoły sposób zaangażuje rodziny i znajomych do wspólnego działania na rzecz morza. Na naszej plażowej trasie znajdą się punkty poświęcone różnym aspektom morskim, a we wszystkich czekać na Was będą zadania, zagadki i wesołe atrakcje dla młodszych i starszych. W programie także aktywności sportowe w strefie zdrowego wypoczynku oraz namiot morskich inspiracji. No i uwaga! Każda aktywna rodzina otrzyma eko certyfikaty oraz nagrody!

Ze względu na wspólne bezpieczeństwo, prowadzimy rejestrację uczestników. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc, więc warto się spieszyć. Aby wziąć udział w imprezie, trzeba tylko wysłać email na narzeczwybrzeza@gmail.com albo zadzwonić (tel. 506045571)

Zróbmy coś razem dla Morza Bałtyckiego!
Działamy wspólnie dzięki wolontariuszom i programowi „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.
Partnerzy spotkania:
– Stowarzyszenie Na Rzecz Wybrzeża
– Woliński Park Narodowy
– Błękitny Patrol WWF
– Urząd Miasta Międzyzdroje
– Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
– Kamieński Dom Kultury

Cieszymy się, że przepisy dotyczące organizacji wydarzeń plenerowych zmieniają się na tyle, że będziemy mogli spędzić ten czas z mieszkańcami. Jednak wciąż wszystkich nas obowiązują pewne zasady bezpieczeństwa, dlatego i my jesteśmy zobowiązani do prowadzenia rejestracji uczestników.  Osoby niezapisane nie będą mogły wziąć udziału w atrakcjach i warsztatach plażowych.

Martyna Rabska-Osipowicz
Koordynator d.s. projektów
Stowarzyszenie Na Rzecz Wybrzeża