W Międzywodziu, Dziwnowie a teraz i Wolinie na dobre zagościła już świąteczna atmosfera! Zadbali o to niezastąpieni członkowie Stowarzyszenia Nasz Dziwnów, Koła Gospodyń Wiejskich „Fregata” a w Wolinie pracownicy Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Powoli staje się tradycją, że Stowarzyszenie Nasz Dziwnów przystają Skwer pod Lipą na Święta Wielkanocne. W tym roku czekają na Was piękne dekoracje a wśród nich śliczne zajączki, kurki i jajeczka. Pomimo utrudnionych przez pandemię dni, chcieliśmy aby w Naszej Gminie było miejsce kolorowe i świąteczne. Zachęcamy do spacerów na Skwer pod Lipą, mamy nadzieję że naszą pracą sprawimy Wam choć odrobinę radości. która swoim wielkim zaangażowaniem motywowała nas do pracy i sprawiła, że skwer już od dziś jest piękny i świąteczny. Życzymy wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich mieszkańców Gminy Dziwnów czytamy na stronie Stowarzyszenia.

I jest! Oto On- Zając Wielkanocny🐰, biały, ażurowy pięknie wkomponowany w skwer u zbiegu ulic Słonecznej i Armii Krajowej. Stoi dzielnie i czeka na koszyczek wielkanocny. Zając zdobi Międzywodzie w ramach współpracy ze Stowarzyszenie Nasz Dziwnów. Uwaga Mieszkańcy Międzywodzia! Niebawem Zajączek ogłosi konkurs z nagrodami dla naszych dzieci. Do usłyszenia i zobaczeniaczytamy na stronie Koła Gospodyń Wiejskich „Fregata”.

Wiosna zagościła na skwerze przed wolińskim ratuszem! Pracowaliśmy nad nią intensywnie przez ostatnie dni. Mamy nadzieję, że nasze wielkanocno-wiosenne dekoracje spodobają się małym i dużym!mówią pracownicy Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji.