– Szanowni Państwo! Mieszkańcy Miasta i Gminy Wolin! W tym roku nasza jednostka po raz drugi przystąpiła do konkursu Piwo Harnaś, w którym do wygrania jest dofinansowanie dla 57 jednostek OSP – piszą w komunikacie ochotnicy z Wolina.

W ub roku strażakom udało się wygrać, dzięki Waszym głosom 3000 zł. Środki przeznaczono na zakup sprzętu do działań ratowniczo-gaśniczych, w tym: Chwytaka do łapania zwierząt, szczypcy do przecinania obrączek, nożyczek ratowniczych oraz wyposażenia do Ratownictwa Wysokościowego.

W tej edycji konkursu jedna osoba może oddać aż 5 głosów dziennie na daną jednostkę. Glosowanie jest bezpłatne, wystarczy wejść w poniższy:

👉 https://piwoharnas.pl/glosuj-na-osp/

Aby zaglosowac trzeba zaznaczyc kolejno:
Województwo – Zachodniopomorskie
Powiat – Kamieński
Jednostka – Wolin
A na koniec zaznaczyć 2 oświadczenia, niezbędne do zagłosowania.

W związku z trudnościami niezależnymi od organizatora, głosowanie może być utrudnione, bezpośrednio przez Facebooka, dlatego zalecane jest uruchomienie linku w przeglądarce. Z góry dziękujemy za każdy oddany głos. To nic nie kosztuje, a nam, w przypadku wygranej, pozwoli na zakup kolejnego wyposażenia, wystarczy tylko zagłosować. Prosimy o udostępnianie. Konkurs trwa do 30 września.