4 maja Międzynarodowy Dzień Strażaka i w tak ważnym dla nas dniu, w naszej jednostce miała miejsce ważna dla nas uroczystość. Uroczystość powiązana z jednym z naszych poprzednich postów, w którym pokazaliśmy wam dwa tajemnicze kartony, teraz już oficjalnie możemy wam powiedzieć, co się w nich znajdowało.

Ale zacznijmy od początku, dzisiaj zawitał u nas zacny gość – pan Aleksander Knoll pełnomocnik firmy: Farma Wiatrowa w Kłębach. Pan Aleksander jako przedstawiciel Farmy Wiatrowej w Kłębach, dokonał oficjalnego przekazania sprzętu, który jego firma nam sfinansowała i dziś oficjalnie nam go przekazała.

Pan Aleksander przekazał nam zestaw medyczny PSP R1 Brack Front oraz kilka innych drobnych rzeczy. – Dziękujemy firmie Farma Wiatrowa w Kłębach za tak zacny gest w postaci tej darowizny oraz Aleksandrowi Knollowi za jego bezcenną pomoc w sfinansowaniu tego zakupu, za jego wyrozumiałość i pozytywny odzew na naszą prośbę o zakup takiego zestawu (jak zapewne pamiętacie, nasz poprzedni zestaw medyczny, postanowiliśmy przekazać, strażakom z Ukrainy, którzy niosą pomoc swoim rodakom, w czasie działań wojennych w ich ojczyźnie)

Cały zestaw kosztował 5400zł i w całości został sfinansowany przez firmę Farma Wiatrowa w Kłębach.

źródło:
OSP Kłęby