W Kamieniu Pomorskim, Wolinie oraz Międzyzdrojach sympatycy Ruchu Narodowego oraz Konfederacji będą w najbliższą sobotę zbierać podpisy pod projektem ustawy zatytułowanym „Stop Lockdown”.

Rządzący Polską mogą opowiadać bajki o dobrym stanie naszej gospodarki ludziom, którzy się na tym nie znają. Nie jest dobrze. Jest bardzo źle. Obecny wprowadzany i znoszony warunkowo #Lockdown uderza przede wszystkim w małe i średnie przedsiębiorstwa, które są w większości polskie. Najmniejsze problemy mają międzynarodowe korporacje, które dostają duże dofinansowanie na swoją działalność i zatrudniają pracowników zza naszej wschodniej granicy. Polski biznes traci dlatego musimy na dobre otworzyć gospodarkę. Bez okazjonalnych i nagłych  zakazów, obostrzeń zaburzających działanie gospodarki – argumentują.

Na tą okoliczność w Kamieniu Pomorskim, Wolinie oraz Międzyzdrojach będą w najbliższą sobotę zbierane podpisy. Gdzie? W Kamieniu Pomorskim pod LIDLem ul. Szczecińska 26 od g. 9.00 do 10.00. , w Międzyzdrojach przy wejściu na Molo od g. 11.00 do 12.00 oraz w Wolinie pod Netto oraz Biedronką od g. 17.00 do 18.00