Blisko 21 lat, to jest od 4 maja 2002 r. do wczoraj gryficka Sparta czekała na wygraną na stadionie w Golczewie. Ostatni raz gryficzanie wygrali na boisku rywala zza między w Klasie Okręgowej w Sezonie 2001/2002. Wynik meczu to 6:0, po dwa trafienia w tym spotkaniu zaliczyli Karczewski, Konieczny oraz Serafiński, zaś w składzie Sparty grał obecny trener MKS Sparta Gryfice Marcin Kańczucki, ówczesny maturzysta.

W kinach puszczano wtedy film „Harry Potter i Komnata Tajemnic”, a w radiu grany był utwór „Baśka” zespołu Wilki. Jednak każdą złą passę kiedyś trzeba było przerwać, a dokonali tego w sobotę 15 kwietnia 2023 r. Spartanie oraz Trener Marcin Kańczucki, który w przeszłości reprezentował barwy Iskra Golczewo . Ostatecznie gryficzanie po bramkach Gracjana Kuśmierka i Łukasza Kondraciuka pokonali podopieczni trenera Bidnego 2:0.

W kinach puszczano wtedy film „Harry Potter i Komnata Tajemnic”, a w radiu grany był utwór „Baśka” zespołu Wilki. Jednak każdą złą passę kiedyś trzeba było przerwać, a dokonali tego w sobotę 15 kwietnia 2023 r. Spartanie oraz Trener Marcin Kańczucki, który w przeszłości reprezentował barwy Iskra Golczewo. Ostatecznie gryficzanie po bramkach Gracjana Kuśmierka i Łukasza Kondraciuka pokonali podopieczni trenera Bidnego 2:0.