Michał Wandachowicz wicemistrzem Polski Młodzików w tenisie stołowym! W dniach 11-14 kwietnia w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, gdzie nasz klub reprezentowali Michał Wandachowicz , Julia Bartkiewicz oraz Oliwa Osińska. Zawody rozpoczęły się od turnieju drużynowego, w którym nasze Młodziczki (rywalizujące z rok starszymi zawodniczkami) zajęły bardzo wysokie 9. miejsce w Polsce. W turnieju indywidualnym Michał Wandachowicz kolejny raz udowodnił, że jego miejsce jest w czołówce kraju i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików! Świetne wyniki osiągnęły też nasz dziewczyny, które ostatecznie zajęły ex aequo 25. miejsce. W grze deblowej Michał wraz z Alanem Kulczyckim sięgnęli po wicemistrzostwo Polski minimalnie przegrywając w wielkim finale 2:3. Julia w grze podwójnej zajęła 9. miejsce a Oliwka 17. miejsce. Dziękujemy firmie Baltic Home Międzyzdroje, Gminie Międzyzdroje i Burmistrz Międzyzdrojów – Mateusz Bobek za wsparcie finansowe i mentalne. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.